Elektrinių viryklių remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Viryklių remontas / Elektrinių viryklių remontas

Elektrines virykles gyventojai dažniausiai renkasi ten, kur nėra galimybės naudotis dujomis arba dujų pajungimas yra labai brangus. Elektrinė viryklė yra puikus pasirinkimas virtuvėse, kur nenorite arba negalite turėti įmontuojamos buitinės technikos. Dar vienas privalumas yra tai, kad viryklė yra pigesnis prietaisas nei atskira kaitlentė ir orkaitė. Taip pat pigesnis ir jos taisymas. Kai elektrinė viryklė sugenda, gyventojai kuo greičiau skuba ieškoti informacijos apie elektrinių viryklių gedimus ir remontą. Mes rekomenduojame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų elektrinės viryklės remontas – mūsų rūpestis. Atliekame elektrinių viryklių remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Elektrinių viryklių meistrai į namus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:30 valandos. Atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame raštišką garantiją. Įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek pavedimu. Taisome visų gamintojų buitines elektrines virykles.

Prognozuojama elektrinės viryklės remonto kaina ir gedimų sąrašas dažniausiai pateikiamas per 1–3 darbo dienas. Sutikus remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas. Atsisakius remontuoti, imamas mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Visos paslaugų kainos nurodytos rubrikoje „Kainos“.

Nesudėtingi remonto darbai atliekami užsakovo namuose. Sudėtingų gedimų vietoje atlikti meistras negali, tokiu atveju, meistras išsiveža elektrinę viryklę į dirbtuves ir darbai vykdomi įmonės dirbtuvėse, kur yra visa reikiama įranga ir specialistai. Po remonto prietaisas grąžinamas užsakovui. Visos išlaidos, susijusios su prietaiso transportavimu, įtraukiamos į remonto kainą.

Už paslaugas galima atsiskaityti su meistru vietoje grynais pinigais arba banko pavedimu prieš tai iš anksto pranešus meistrui.

Elektrinės viryklės remontą galima užsakyti paskambinus telefonu +37067573727 arba užpildžius anketą mūsų tinklapyje.