Viryklių remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Viryklių remontas

Nors viryklės šiandien nėra tokios populiarios kaip atskiros orkaitės ir kaitlentės, tačiau jas vis dar renkasi nemaža dalis gyventojų. Pirmiausia, ten, kur nėra galimybės montuoti atskirų prietaisų, taip pat jas renkasi gyventojai, norintys sutaupyti, nes viryklės yra pigesnės nei du atskiri prietaisai. Sugedus, viryklę lengviau transportuoti, nes nereikia jos išmontuoti iš baldų. Tačiau niekas nenori, kad viryklė sugestų, tačiau, jei taip nutinka, gyventojai kuo greičiau skuba ieškoti informacijos apie viryklių gedimus ir remontą. Mes rekomenduojame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų viryklės remontas – mūsų rūpestis. Atliekame viryklių remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Viryklių meistrai į namus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:30 valandos. Atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame raštišką garantiją. Įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek pavedimu. Taisome visų gamintojų buitines virykles.

Prognozuojama viryklės remonto kaina ir gedimų sąrašas dažniausiai pateikiamas per 1–3 darbo dienas. Sutikus remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas. Atsisakius remontuoti, imamas mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Visos paslaugų kainos nurodytos rubrikoje „Kainos“.

Nesudėtingi remonto darbai atliekami užsakovo namuose. Sudėtingų gedimų vietoje atlikti meistras negali, tokiu atveju, meistras išsiveža viryklę į dirbtuves ir darbai vykdomi įmonės dirbtuvėse, kur yra visa reikiama įranga ir specialistai. Po remonto prietaisas grąžinamas užsakovui. Visos išlaidos, susijusios su prietaiso transportavimu, įtraukiamos į remonto kainą.

Už paslaugas galima atsiskaityti su meistru vietoje grynais pinigais arba banko pavedimu prieš tai iš anksto pranešus meistrui.

Viryklės remontą galima užsakyti paskambinus telefonu +37067573727 arba užpildžius anketą mūsų tinklapyje.