Skalbimo mašinų remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Skalbimo mašinų remontas
Skalbimo mašinų gedimai – vienos iš dažniausių buitinės technikos remonto meistrų iškvietimo priežasčių. Be skalbyklės išgyventi galime neilgai, nes esame pripratę prie šios buities pagalbininkės. Todėl jai sugedus, pirmiausia, ką daro žmonės, tai praleidžia ne vieną valandą naršydami internete apie dažniausius skalbimų mašinų gedimus ir skalbimo mašinų remontą. Mes rekomenduojame neeikvoti savo brangaus laiko ir kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų skalbimo mašinų remontas – mūsų rūpestis. Atliekame visų gamintojų skalbimo mašinų remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Jei Jums reikalingas skalbimo mašinos remontas, susisiekite su mūsų meistrais tel. +37067573727 arba užpildę formą tinklapyje. Skalbimo mašinų meistrai į užsakovo namus atvyksta darbo dienomis 9–16:30 val. iš anksto susitartu ir abiems pusėms patogiu laiku.

Nesudėtingi skalbyklės remonto darbai atliekami užsakovo namuose, sudėtingų gedimų vietoje meistrai atlikti negali, todėl išsiveža skalbimo mašiną į įmonės dirbtuves. Savo dirbtuvėse turime visą reikalingą skalbimo mašinų remonto įrangą, ten taip pat dirba patyrę specialistai. Gedimų sąrašas ir prognozuojama skalbimo mašinos taisymo kaina dažniausiai pateikiama per 1–3 d. d.

Jei, sužinoję gedimus ir kainą, nusprendžiate skalbimo mašiną remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas. Jei nusprendžiate priešingai, imamas mokestis už meistrų atvykimą į namus ir skalbimo mašinos diagnostiką. Po remonto skalbyklė grąžinama užsakovui, o visos transportavimo išlaidos yra įtraukiamos į remonto kainą.

Visiems atliktiems darbams ir pakeistoms skalbimo mašinų dalims suteikiame raštišką garantiją. Įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Už mūsų suteiktas paslaugas galima atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek banko pavedimu. Tačiau, jei norite mokėti banko pavedimu, meistrus informuoto turite iš anksto. Visos mūsų teikiamų paslaugų kainos yra nurodytos rubrikoje „Kainos“.