Šaldytuvų remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Šaldytuvų remontas

Šaldytuvas – buities prietaisas, esantis kiekvienuose namuose. Tai vienas iš būtiniausių prietaisų, be kurių gyventi būtų, praktiškai, neįmanoma. Tačiau tuo pačiu metu, šaldytuvų gedimai yra vieni iš dažniausių ir tie, kuriuos taisyti reikia kuo greičiau. Pagrindinė priežastis – vartoti nebetinkami maisto produktai ir didesnės išlaidos maistui, kol tenka gyventi be šaldytuvo.

Jei, sugedus kitiems buities prietaisams, žmonės skuba interneto platybėse ieškoti informacijos apie dažniausius konkretaus prietaiso gedimus ir remontą, tai, sugedus šaldytuvui, laiko gaišti nerekomenduojame. Patariame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų šaldytuvų remontas – mūsų rūpestis. Atliekame visų gamintojų šaldytuvų remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Šaldytuvų remontas pas mūsų meistrus užsakomas tel. +37067573727 arba užpildžius formą mūsų tinklapyje. Šaldytuvų meistrai į Jūsų namus atvyksta 9–16:30 val. darbo dienomis, iš anksto suderintu ir tiek užsakovui, tiek meistrams patogiu laiku.

Daugeliui kyla klausimas, kur atliekami šaldytuvo remonto darbai, nes šis prietaisas yra, palyginti, didelis ir sunkus. Nesudėtingus remonto darbus meistrai atlieka Jūsų namuose, o, jei to padaryti nepavyksta, prietaisą išsivežame į įmonės dirbtuves. Dirbtuvėse, pirmiausia, atliekame išsamią šaldytuvo gedimų diagnostiką ir gedimų sąrašą bei prognozuojamą šaldytuvo remonto kainą dažniausiai Jums pateikiame per 1–3 d. d. Jei Jus šaldytuvo remonto kaina tenkina ir nusprendžiate jį remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas, o mūsų specialistai, turintys ilgametę patirtį ir visą reikalingą šaldytuvų remonto įrangą, imasi darbo. Po remonto šaldytuvas grąžinamas užsakovui, o visos transportavimo išlaidos yra įtraukiamos į remonto bendrą kainą. Jei nusprendžiate, kad šaldytuvo neremontuosite, imamas mokestis už meistrų atvykimą į Jūsų namus ir šaldytuvo gedimų diagnostiką.

Suteikiame raštišką garantiją visiems atliktiems darbams ir pakeistoms šaldytuvo dalims, o įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Už suteiktas paslaugas atsiskaityti galite arba grynaisiais pinigais, arba bankiniu pavedimu, tačiau šiuo atveju meistrus turite informuoti iš anksto. Visos mūsų teikiamų paslaugų kainos yra nurodytos rubrikoje „Kainos“.