Šaldiklių remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Šaldiklių remontas

Šaldytuvą namuose turi kiekvienas, o, štai, šaldiklį, žymiai mažesnė gyventojų dalis. Pirmiausia, nes ne visiems reikia tiek daug vietos šaldytiems produktams laikyti, o, visų antra, ne visuose namuose yra pakankamai laisvos vietos papildomai prie šaldytuvo pastatyti ir šaldiklį. Daugeliui iš mūsų užtenka tiek šaldiklio, kiek jo yra integruota į šaldytuvą. Tačiau, jei namuose yra pakankamai vietos, gyventojai dažnai renkasi du atskirus buities prietaisus – šaldytuvą ir šaldiklį. Bene didžiausių nuostolių patirti ir greičiausiai taisyti reikia sugedusį šaldiklį, ypač, jei jame laikote daug šaldytų produktų. Sugedus šaldikliui neturite daug laiko ieškoti informacijos apie šaldiklių gedimus ir remontą. Mes rekomenduojame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų šaldiklio remontas – mūsų rūpestis. Atliekame šaldiklių remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Šaldiklių meistrai į namus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:30 valandos. Atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame raštišką garantiją. Įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek pavedimu. Taisome visų gamintojų buitinius šaldiklius.

Prognozuojama šaldiklio remonto kaina ir gedimų sąrašas dažniausiai pateikiamas per 1–3 darbo dienas. Sutikus remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas. Atsisakius remontuoti, imamas mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Visos paslaugų kainos nurodytos rubrikoje „Kainos“.

Nesudėtingi remonto darbai atliekami užsakovo namuose. Sudėtingų gedimų vietoje atlikti meistras negali, tokiu atveju, meistras išsiveža šaldiklį į dirbtuves ir darbai vykdomi įmonės dirbtuvėse, kur yra visa reikiama įranga ir specialistai. Po remonto prietaisas grąžinamas užsakovui. Visos išlaidos, susijusios su prietaiso transportavimu, įtraukiamos į remonto kainą.

Už paslaugas galima atsiskaityti su meistru vietoje grynais pinigais arba banko pavedimu prieš tai iš anksto pranešus meistrui.

Šaldiklio remontą galima užsakyti paskambinus telefonu +37067573727 arba užpildžius anketą mūsų tinklapyje.

Click here to add your own text