Orkaičių remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Orkaičių remontas

Orkaitė – vienas iš svarbiausių buities prietaisų namuose, nes virtuvė yra visos šeimos susibūrimo vieta, o maistą gaminame kasdien. Šiandien galima rinktis iš daugybės skirtingų gamintojų, funkcionalumo, montavimo tipo ir dizaino orkaičių, taip pat, kaitinimo tipo. Pasirinkote, sėkmingai naudojote, tačiau vieną dieną ji sugedo. Kaip tada elgtis? Taip atsitikus, gyventojai kuo greičiau skuba ieškoti informacijos apie orkaičių gedimus ir remontą. Mes rekomenduojame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų orkaitės remontas – mūsų rūpestis. Atliekame orkaičių remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Orkaičių meistrai į namus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:30 valandos. Atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame raštišką garantiją. Įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek pavedimu. Taisome visų gamintojų buitines orkaites.

Prognozuojama orkaitės remonto kaina ir gedimų sąrašas dažniausiai pateikiamas per 1–3 darbo dienas. Sutikus remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas. Atsisakius remontuoti, imamas mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Visos paslaugų kainos nurodytos rubrikoje „Kainos“.

Nesudėtingi remonto darbai atliekami užsakovo namuose. Sudėtingų gedimų vietoje atlikti meistras negali, tokiu atveju, meistras išsiveža orkaitę į dirbtuves ir darbai vykdomi įmonės dirbtuvėse, kur yra visa reikiama įranga ir specialistai. Po remonto prietaisas grąžinamas užsakovui. Visos išlaidos, susijusios su prietaiso transportavimu, įtraukiamos į remonto kainą.

Už paslaugas galima atsiskaityti su meistru vietoje grynais pinigais arba banko pavedimu prieš tai iš anksto pranešus meistrui.

Orkaitės remontą galima užsakyti paskambinus telefonu +37067573727 arba užpildžius anketą mūsų tinklapyje.