Indukcinių kaitlenčių remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Kaitlenčių remontas / Indukcinių kaitlenčių remontas

Indukcinės kaitlentės – itin sparčiai populiarėjantis buities prietaisas. Labiausiai indukcinės kaitlentės vertinamos dėl gaminimo greičio, lengvos priežiūros, saugumo ir ekonomiškumo. Jų minusai – didesnė kaina ir tai, kad jai tinka ne visi puodai ir keptuvės. Šiandien remontuojant arba naujai įsirengiant virtuvę, dažniausiu pasirinkimu tampa būtent indukcinė kaitlentė. Tačiau ji kaip ir kiti buities prietaisai anksčiau arba vėliau gali sugesti. Kai ji sugenda, kuo greičiau skubame ieškoti informacijos apie indukcinių kaitlenčių gedimus ir remontą. Mes rekomenduojame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų indukcinės kaitlentės remontas – mūsų rūpestis. Atliekame indukcinių kaitlenčių remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Indukcinių kaitlenčių meistrai į namus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:30 valandos. Atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame raštišką garantiją. Įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek pavedimu. Taisome visų gamintojų buitines indukcines kaitlentes.

Prognozuojama indukcinės kaitlentės remonto kaina ir gedimų sąrašas dažniausiai pateikiamas per 1–3 darbo dienas. Sutikus remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas. Atsisakius remontuoti, imamas mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Visos paslaugų kainos nurodytos rubrikoje „Kainos“.

Nesudėtingi remonto darbai atliekami užsakovo namuose. Sudėtingų gedimų vietoje atlikti meistras negali, tokiu atveju, meistras išsiveža indukcinę kaitlentę į dirbtuves ir darbai vykdomi įmonės dirbtuvėse, kur yra visa reikiama įranga ir specialistai. Po remonto prietaisas grąžinamas užsakovui. Visos išlaidos, susijusios su prietaiso transportavimu, įtraukiamos į remonto kainą.

Už paslaugas galima atsiskaityti su meistru vietoje grynais pinigais arba banko pavedimu prieš tai iš anksto pranešus meistrui.

Indukcinės kaitlentės remontą galima užsakyti paskambinus telefonu +37067573727 arba užpildžius anketą mūsų tinklapyje.