Elektrinių kaitlenčių remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Kaitlenčių remontas / Elektrinių kaitlenčių remontas

Elektrines kaitlentes gyventojai dažniausiai renkasi dėl lengvos priežiūros, dizaino, kas ypač aktualu būstuose, kuriuose yra bendra svetainės ir virtuvės erdvė, taip pat dėl švaros. Teigiama, kad gaminant maistą ant elektrinės kaitlentės, virtuvės paviršiai nepasidengia riebalais, nesijaučia dujų kvapo. Taip pat elektrinė kaitlentė puikus pasirinkimas ten, kur nėra galimybės turėti dujų tiekimo. Tačiau net ir geriausias pasirinkimas kartais gali sugesti. Kai ji sugenda, kuo greičiau skubame ieškoti informacijos apie elektrinių kaitlenčių gedimus ir remontą. Mes rekomenduojame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų elektrinės kaitlentės remontas – mūsų rūpestis. Atliekame elektrinių kaitlenčių remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Elektrinių kaitlenčių meistrai į namus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:30 valandos. Atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame raštišką garantiją. Įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek pavedimu. Taisome visų gamintojų buitines elektrines kaitlentes.

Prognozuojama elektrinės kaitlentės remonto kaina ir gedimų sąrašas dažniausiai pateikiamas per 1–3 darbo dienas. Sutikus remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas. Atsisakius remontuoti, imamas mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Visos paslaugų kainos nurodytos rubrikoje „Kainos“.

Nesudėtingi remonto darbai atliekami užsakovo namuose. Sudėtingų gedimų vietoje atlikti meistras negali, tokiu atveju, meistras išsiveža elektrinę kaitlentę į dirbtuves ir darbai vykdomi įmonės dirbtuvėse, kur yra visa reikiama įranga ir specialistai. Po remonto prietaisas grąžinamas užsakovui. Visos išlaidos, susijusios su prietaiso transportavimu, įtraukiamos į remonto kainą.

Už paslaugas galima atsiskaityti su meistru vietoje grynais pinigais arba banko pavedimu prieš tai iš anksto pranešus meistrui.

Elektrinės kaitlentės remontą galima užsakyti paskambinus telefonu +37067573727 arba užpildžius anketą mūsų tinklapyje.