Kaitlenčių remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Kaitlenčių remontas

Kaitlentė – tai buities prietaisas, be kurio išsiversti neįmanoma ir kurį virtuvėje naudojame bene dažniausiai. Naujai įrengiamose virtuvėse arba tose, kuriose atliekamas kapitalinis remontas, keičiami virtuvės baldai, beveik visada pasirenkami du atskiri prietaisai – kaitlentė ir orkaitė. Puiku, jei kaitlentė veikia nepriekaištingai, tačiau, o, kaip nemalonu, kai ji sugenda. Todėl, jei kaitlentė sugenda, kuo greičiau skubame ieškoti informacijos apie kaitlenčių gedimus ir remontą. Mes rekomenduojame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų kaitlentės remontas – mūsų rūpestis. Atliekame kaitlenčių remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Kaitlenčių meistrai į namus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:30 valandos. Atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame raštišką garantiją. Įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek pavedimu. Taisome visų gamintojų buitines kaitlentes.

Prognozuojama kaitlentės remonto kaina ir gedimų sąrašas dažniausiai pateikiamas per 1–3 darbo dienas. Sutikus remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas. Atsisakius remontuoti, imamas mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Visos paslaugų kainos nurodytos rubrikoje „Kainos“.

Nesudėtingi remonto darbai atliekami užsakovo namuose. Sudėtingų gedimų vietoje atlikti meistras negali, tokiu atveju, meistras išsiveža kaitlentę į dirbtuves ir darbai vykdomi įmonės dirbtuvėse, kur yra visa reikiama įranga ir specialistai. Po remonto prietaisas grąžinamas užsakovui. Visos išlaidos, susijusios su prietaiso transportavimu, įtraukiamos į remonto kainą.

Už paslaugas galima atsiskaityti su meistru vietoje grynais pinigais arba banko pavedimu prieš tai iš anksto pranešus meistrui.

Kaitlentės remontą galima užsakyti paskambinus telefonu +37067573727 arba užpildžius anketą mūsų tinklapyje.