Indaplovių remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Indaplovių remontas

Indaplovė – dažnai dar daug dvejonių keliantis buities prietaisas. Jei apie kaitlentės, orkaitės, šaldytuvo būtinybę nesvarstome, tai kaitlentės pasirinkimas sukelia daug klausimų. Vieni teigia, kad jiems indaplovė nereikalinga, nes šeima nėra didelė, indus greičiau išplauti rankomis ir pan., tačiau pradžioje skeptiškai nusiteikę gyventojai bėgant metams dažnai pagalvoja, kad padarė klaidą. Kiti iš karto net nesvarsto varianto indaplovės neturėti. Todėl tokie žmonės, indaplovei sugedus, skuba kuo greičiau ieškoti informacijos apie indaplovių gedimus ir remontą. Mes rekomenduojame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų indaplovės remontas – mūsų rūpestis. Atliekame indaplovių remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Indaplovių meistrai į namus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:30 valandos. Atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame raštišką garantiją. Įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek pavedimu. Taisome visų gamintojų buitines indaploves.

Prognozuojama indaplovės remonto kaina ir gedimų sąrašas dažniausiai pateikiamas per 1–3 darbo dienas. Sutikus remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas. Atsisakius remontuoti, imamas mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Visos paslaugų kainos nurodytos rubrikoje „Kainos“.

Nesudėtingi remonto darbai atliekami užsakovo namuose. Sudėtingų gedimų vietoje atlikti meistras negali, tokiu atveju, meistras išsiveža indaplovę į dirbtuves ir darbai vykdomi įmonės dirbtuvėse, kur yra visa reikiama įranga ir specialistai. Po remonto prietaisas grąžinamas užsakovui. Visos išlaidos, susijusios su prietaiso transportavimu, įtraukiamos į remonto kainą.

Už paslaugas galima atsiskaityti su meistru vietoje grynais pinigais arba banko pavedimu prieš tai iš anksto pranešus meistrui.

Indaplovės remontą galima užsakyti paskambinus telefonu +37067573727 arba užpildžius anketą mūsų tinklapyje.