Džiovyklių remontas Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Paslaugos / Džiovyklių remontas

Skalbimo mašinas turime kiekvienas, o džiovyklės dar nėra tokios dažnos pagalbininkės buityje. Tačiau visi, kurie jas turi, jau nebeįsivaizduoja buities be džiovyklės. Jei namuose turite pakankamai vietos, visada patariame turėti džiovyklę. Šiandien taip pat galima įsigyti ir skalbimo mašinas kartu su skalbinių džiovinimo funkcija, tačiau prietaisas du viename nėra toks efektyvus kaip du atskiri. Kai džiovyklė sugenda, gyventojai kuo greičiau skuba ieškoti informacijos apie džiovyklių gedimus ir remontą. Mes rekomenduojame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų džiovyklės remontas – mūsų rūpestis. Atliekame džiovyklių remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Džiovyklių meistrai į namus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:30 valandos. Atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame raštišką garantiją. Įmonėms išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek pavedimu. Taisome visų gamintojų buitines džiovykles.

Prognozuojama džiovyklės remonto kaina ir gedimų sąrašas dažniausiai pateikiamas per 1–3 darbo dienas. Sutikus remontuoti, diagnostikos mokestis netaikomas. Atsisakius remontuoti, imamas mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Visos paslaugų kainos nurodytos rubrikoje „Kainos“.

Nesudėtingi remonto darbai atliekami užsakovo namuose. Sudėtingų gedimų vietoje atlikti meistras negali, tokiu atveju, meistras išsiveža džiovyklę į dirbtuves ir darbai vykdomi įmonės dirbtuvėse, kur yra visa reikiama įranga ir specialistai. Po remonto prietaisas grąžinamas užsakovui. Visos išlaidos, susijusios su prietaiso transportavimu, įtraukiamos į remonto kainą.

Už paslaugas galima atsiskaityti su meistru vietoje grynais pinigais arba banko pavedimu prieš tai iš anksto pranešus meistrui.

Džiovyklės remontą galima užsakyti paskambinus telefonu +37067573727 arba užpildžius anketą mūsų tinklapyje.