Buitinės technikos meistras į namus Vilniuje ir Kaune

Pradžia / Meistro iškvietimas į namus

Skalbimo mašina, džiovyklė, orkaitė, elektrinė viryklė, indukcinė arba elektrinė kaitlentė, indaplovė, šaldiklis, šaldytuvas – prietaisai, be kurių šiandien sunkiai įsivaizduojame savo kasdienę buitį. Visų jų paskirtis – patogumas, greitis ir buities palengvinimas, todėl jiems išsirinkti skiriame daug dėmesio, o sugedus – skubame ieškoti problemų sprendimo.

Patariame kreiptis į stambiosios buitinės technikos remonto specialistus, nes Jūsų buities prietaisų remontas – mūsų rūpestis. Siūlome meistrų iškvietimo internetu paslaugą ir atliekame visų gamintojų buitinių prietaisų remontą Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose, Birštone, Trakuose ir Elektrėnuose.

Jei Jums reikalingas kurio nors iš šių prietaisų remontas, susisiekite su mūsų meistrais tel. +37067573727 arba išsikvieskite meistrą internetu užpildę formą tinklapyje. Meistrai į namus atvyksta darbo dienomis 9–16:30 val. iš anksto susitartu ir abiems pusėms patogiu laiku. Tada, pagal galimybes ir gedimų sudėtingumą, meistrai prietaisą tvarko vietoje, arba išsiveža į įmonės dirbtuves išsamiai diagnostikai ir profesionaliam gedimų šalinimui.

Visos mūsų teikiamų paslaugų kainos yra nurodytos rubrikoje „Kainos“.